אודותינו

"פשוט באנגלית" מבית אוסטרלופיתקוס :

"פשוט באנגלית" , מבית חברת "אוסטרלופיתקוס" בע"מ – מרכז לפיתוח תוכניות לימוד והדרכה, הינו מערך למידה מקיף באנגלית המבוסס על שיטה חדשנית, ייחודית ופורצת – דרך להוראת אנגלית לתלמידי כל שכבות הגיל בבית הספר היסודי, החל מכיתה ב׳ וכלה בכיתה ו׳. תוכנית הלימוד מתאימה לכל שכבת גיל את רמת הלימוד הנדרשת לשנתון שלה והרבה למעלה מכך.

תוכנית הלימוד מיושמת בהצלחה רבה מאוד בתחום העיר חולון מזה כחמש שנים במסגרות שונות ומגוון מוסדות חינוכיים לרבות ברשת קהילה ופנאי כחוג אנגלית, במרכז המצוינים והמחוננים (מצוינות) של מנהל החינוך בעירית חולון בשיתוף עם רשת קהילה ופנאי, כקורס לימודי (העשרה) בתוכנית הלימודים בשעות הבוקר בבית הספר ע"ש אריאל שרון בחולון וכן במרכז הוראת החוגים של "פשוט באנגלית" בחולון.

תוכנית הלימוד "פשוט באנגלית" כוללת גם קורסי המשך המיועדים לבוגרי קורס המבוא ולציבור התלמידים בכללותו : קורס המשך לכיתות ד' וכן קורס מתקדם כולל הכנה לחטיבות הביניים המיועד לכיתות ה'-ו'. כל הקורסים מזניקים את התלמידים לרמה של שנה ומעלה מעל הידע הנרכש בבתי הספר בשנתונים של שכבות הגילים שלהם.

תוכנית הלימוד מתאימה גם להשלמת פערי ידע עבור תלמידים שפתחו פער שלילי יחסית לידע הנדרש בשכבות הגיל שלהם (בפרט ביכולות טכניות של קריאה, בפערים של הכרת אוצר מילים ויכולת לפענח טקסט כתוב , הבנת הנקרא וישום  הבנתו במענה על שאלות המתייחסות לטקסט).

הבעלים בחברת אוסטרלופיתקוס, מפתח השיטה ותוכנית הלימוד "פשוט באנגלית" – זיו פורת – מורה מוכר ומוערך בקרב קהילת אנשי החינוך וההוראה בחולון, כמו גם בקרב מאות רבות של הורים ותלמידים בוגרי החוגים והקורסים השונים של פשוט באנגלית, מורה ותיק ומנוסה ביותר לאנגלית ומתמטיקה העוסק כבר למעלה מעשרים שנים בהוראת שני מקצועות הלימוד לכיתות ב' עד י"ב ובכל רמות הלימוד במקצועות אלה, בעל ניסיון עשיר הן בחינוך הממלכתי והן במסגרות פרטיות בהוראה ליחידים, קבוצות וקורסים לכל הגילים ובכל רמות ויחידות הלימוד באנגלית ובמתמטיקה לרבות הגשה לכל יחידות הלימוד בבגרות בשני המקצועות ובהכנה לבחינה הפסיכומטרית לקבלה לאקדמיה.

pic_1