עזרי לימוד

חוברות עבודה ואוגדן:


20160307_091012
20160307_090751

13 חוברות דפוס צבעוניות המחולקות לתלמידים במהלך הקורס בהתאם לפרק הלימוד הרלוונטי ומצטברות למארז חוברות הנתונות בקלסר מהודר המכיל כשלעצמו על גבי כריכתו סיכום מידע חשוב.

לכל שיעור מותאם מערך למידה מוגדר ונפרד המחולק לתלמידים כחוברת עבודה ומוקרן במלואו על גבי הלוח המחיק בכיתה. חוברות העבודה מצטברות במהלך השנה ונאספות לאוגדן מהודר שבו פרקים סדורים. חוברות העבודה מכילות תרגול רב ביותר שחלקו מתבצע בכיתה בליווי הסברים והדגמות מאת המדריך וחלקו מתבצע כמטלות בית לתלמידים. התרגול האישי בבית מאפשר לתלמיד התמודדות מעמיקה עם החומר הנלמד, חיזוק השליטה בחומר ושינונו. מערכי הלמידה מופקים בסטנדרטים גבוהים ביותר של עריכה, גרפיקה, איור ודפוס.


ערכת קלפי משחק רביעיות ללימוד אותיות ה-abc :

ערכת קלפי משחק רביעיות  מקורי של פשוט באנגלית להכרה ושינון של אותיות ה abc על כל מרכיבהן, לרבות הכרה ושינון של צורת האות הגדולה , האות הקטנה, שם האות, צליל האות ומילה הפותחת באות.

התלמידים מונחים כיצד לשחק בקלפים באופן מודולרי ולהוסיף עוד ועוד אותיות למשחק ככל שמתקדמים בשלבי לימוד האותיות במהלך השיעורים בקורס. למשחק מתלווה גם רישום צורות האותיות על גבי לוח מחיק קטן בבית התלמיד ותרגול רלוונטי רב בחוברות הקורס ובדפי העבודה בקורס, ובכך מושג אפקט לימודי מקסימלי בתחום רכישת ה-abc  .


דפי עבודה :

דפי עבודה רבים ומגוונים לחזרה, תרגול, שינון ויישום של החומר הנלמד.

בכל שיעור יחולקו, בנוסף לחוברות העבודה, גם דפי-עבודה המאפשרים לתלמידים ליישם את  החומר הנלמד באותה עת על תרגול מורכב יותר המכין אותם לשלבים הבאים בקורס ומספק אתגר ותמריץ לימודיים לכלל התלמידים ובפרט למתקדמים שבהם.

 

סרטוני וידאו לימודיים באנגלית :

צפיה בקטעי מולטימדיה רבים בוידאו ואודיו באנגלית, סרטוני וידאו ושירים לימודיים באנגלית בהפקות מקור של פשוט באנגלית המשתלבים יחד עם החוברות ודפי העבודה למכלול אחד של לימוד ותרגול קוהרנטי (למשל : פיתרון דף עבודה המבוסס על סרטון וידאו של תוכנית הלימוד).

שלל סרטוני וידאו ואודיו לימודיים באנגלית – כולם הפקות מקור של תוכנית הלימוד "פשוט באנגלית" ובבלעדיות חברת "אוסטרלופיתקוס" כבעלת זכויות היוצרים הבלעדית במוצרי הוידאו והאודיו שפותחו והופקו על - ידה ולשימושה הבלעדי. הפקות הוידאו והאודיו כוללות סרטונים עלילתיים וסרטונים מוזיקליים, המחזה ומשחק. מוצרי הוידאו והאודיו משתלבים במארג הלמידה הכללי של החוג כטקסטים נוספים המעובדים ומתורגלים בשיעורים , בתרגול בדפוס ובאתר האינטרנט היעודי של הקורס.

חניכי הקורסים בחלק מקבוצות הקורסים משתתפים בעצמם בהפקות הוידאו והאודיו ובכך זוכים לרובד נוסף של למידה חווייתית – מועילה ומהנה כאחד.

הפקת סרטונים בקבוצות החוגים מותנית בסיכום נוסף ונפרד מחוזה רכישת הקורס בשל היבטים כספיים, פרוצדורליים ומשפטיים שהפקת הסרטונים כרוכה בהם.


אתר אינטרנט לתרגול וחזרה אינטראקטיביים :


מסך הבית אתר חברים
מבדקים
מבדק
פתרון לדוגמא

כתובת אתר החברים של משתתפי תוכנית הלימוד "פשוט באנגלית" באינטרנט :

www.memberspashutbeanglit.com

(הכניסה לאתר באמצעות קוד משתמש לתלמידי הקורסים בלבד)

 אתר האינטרנט מכיל תכנים חשובים ומועילים המשלימים את תהליך הלמידה ועזרי הלימוד לכדי מכלול מלא, עשיר ומוקפד. באתר פתרונות מלאים לכל חוברות העבודה, סרטוני הדרכה בנושאי תוכנית הלימוד, עדכונים שוטפים להורים, מבדקים אינטראקטיביים להערכה עצמית לתלמידים כולל משובים מיידיים, קליפים מוזיקליים ללמידה חווייתית ופינות יצירה לפי מיטב דמיונם של התלמידים.

האתר נמצא כעת בשלב של בניה מחודשת לצורך שיפורים ושדרוג התכנים, חוויית השימוש והאבטחה, ויהיה זמין שוב לשימוש בקרוב.

פינת היצירה:


ArLLTmuk8dGEAwuJKk8tlUW71FuOWNTCyubNIWzaj20P
Ap89Ggxq45Js17ehrE_fA7mZTkUzRnst3rjb2lLBYK_a-1
פינת היצירה מעודדת את היוצרים הצעירים עצמם ואת חבריהם לספסל הלימודים בחוג להעמיק ולהרחיב את העיסוק והשליטה באנגלית בדרך של משחק יצירה ואסתטיקה.